خلاصه قسمت های نبرد ژوراسیک

قاتلان گروهی : آن ها وحشتناک ترین دایناسورهایی بودند که روی کره زمین قدم گذاشتند. دانشمندان به آن ها دینونیکوس می گویند. هنگامی که این گوشتخوار مکار به دایناسور عظیم الجوثه حمله می کند,حیوانی که ده برابر بزرگ تر از اوست دست به کشتاری وحشتناک می زند .
نخستین جنگنده های زمین…درندگان برتر…
با استفاده از دانش و تحقیقات علمی جدید شیوه ی مبارزه دوران ما قبل تاریخ را بازسازی می کنیم. اینجا میدان جنگ ژوراسیک است.
 
خون بار ترین نبرد دوران ما قبل تاریخ : صحنه مرگ وحشتناکیست ؛ برکه ای از ماقبل تاریخ که صحنه نزاعی تمام عیار و منحصر بفرد است . چندین درنده و شکار از گونه های مختلف درگیر نزاعی مرگبارند .
به کمک دانش امروز ؛ صحنه های این کشتار ؛ قدم به قدم بازسازی میشوند . این کلوب جنگ ژوراسیک است

 
شکارچی تی رکس : تی رکس پادشاه دایناسورها که هم اکنون پرده از اسرار علمی فسیل آن برداشته شده است .
این دایناسور دارای قدرت دید بسیار قوی بوده و بوی شکار را از فاصله ی پنج کیلومتری حس می کرده و سلاح بیولوژیک او آرواره های قدرتمند او بوده است . با این حال شواهدی در دست است که نشان می دهد تی- رکس خود شکار موجود دیگری بوده است . ولی واقعا این شکارچی شکار چه موجود دیگری بوده ؟
آن ها نخستین جنگنده های روی زمین بودند . درندگان برتر . با استفاده از دانش و تحقیقات علمی جدید شیوه ی مبارزه دوران ما قبل تاریخ را بازسازی می کنیم .
این جا میدان جنگ ژوراسیک است و نبرد ژوراسیک
 

شکارچی شکار میشود : آلوساروس و سراتوساروس، با یکدیگر رو در رو می شوند. دانشمندان، مبارزۀ بین دو شکارچی را بازسازی می کنند، مبارزه ای برای غلبه بر حریف، هنگامی که شکارچی شکار می شود.
 

خونبارترین نبرد ماقبل تاریخ : صحنه مرگ وحشتناکیست ؛ برکه ای از ماقبل تاریخ که صحنه نزاعی تمام عیار و منحصر بفرد است . چندین درنده و شکار از گونه های مختلف درگیر نزاعی مرگبارند .
به کمک دانش امروز ؛ صحنه های این کشتار ؛ قدم به قدم بازسازی میشوند . این کلوب جنگ ژوراسیک است..

 
قاتلان در اعماق دریا : یک هیولای 50 تنی وحشتناک در کالبد یک کوسه ی غول پیکر , جد کوسه ی سفید امروزی است.
طبق تحقیقاتی که اخیرا انجام شده دریاهای باستانی زمین ,بازی نهنگ های آبی بودند. آن ها نخستین جنگنده های زمین نه دریا هستند. قدیمی ترین شکارچیان…
با استفاده از دانش و تحقیقات جدید شیوه ی مبارزه ی دوران ما قبل تاریخ را بازسازی می کنیم ,
اینجا میدان جنگ ژوراسیک است….

 

بزرگترین قاتلان : آنها قاتلان برگزیده ی سیاره ی زمین بودند. شکارچیان ماهر, آنهایی که فرمان روای هر گوشه زمین بودند. آنها گونه های مختلفی داشتند, از تیرکس غول پیکر که به دندان های بزرگ و منحنی شکل خود متکی بوده گرفته تا رپتورهای سریع و زیرک.
اکنون می دانیم این دایناسورها از نظر ظاهر ,شیوه ی زندگی و نحوه ی شکار کاملا با هم تفاوت داشتند. آنها نخستین و برترین جنگنده های زمین هستند

 
رپتورها علیه تی رکس : مبارزه سه جانبه ای بین یک گیاه خوار غول پیکر با گروهی از رپتورها و یک تی – رکس . اکنون شواهد علمی از جمله بقایای باورنکردنی و کمیاب مومیایی شده به دانشمندان کمک می کند تا از یک نبرد باورنکردنی ما قبل تاریخ پرده برداری کنند . آنها نخستین جنگ جویان کره زمین هستند . درندگان برتر..

 
رودخانه ی مرگ : این یکی از بدترین صحنه های قتل عامی است که تا کنون در کره ی زمین دیده شده . یک درنده ی برتر , فراری و مضطرب و یک فاجعه ی طبیعی ناشی از یک طوفان ناگهانی .
اکنون یک اکتشاف جدید در مرکز این فاجعه پرده از یک هیولای غول پیکر ما قبل تاریخ بر
می دارد (یک دایناسور قطبی ) آنها نخستین جنگنده های زمین هستند
 
غول های عصر یخبندان : درون قاری واقع در ناحیه ی روستا نشین وایونینگ , کپسول زمانی از عصر یخبندان قرار دارد .
این قاره نه یکی بلکه دو پستاندار عظیم الجثه را در خود داشت که بر آمریکای شمالی حکمرانی می کردند . هیولاهای وحشی که حتی قوی ترین درنده های امروزی در برابر شان کوچک هستند
 

آخرین سنگر : در دوران ما قبل تاریخ بدنش پوشیده از زره بود و خارهای بزرگی از پشتش بیرون زده بود و دم او همچون یک اره برقی عمل می کرد . نامش گاستونیا بود . اما او در کنار وحشتناک ترین مخلوق کره زمین زندگی می کرد و به مبارزه می پرداخت .
اکنون دانشمندان مشغول حفاری هستند تا ببینند چگونه این هیولاهای واقعی ناچار شده بودند برای بقاء در بی رحم ترین نواحی کره زمین با یکدیگر مبارزه کنند . آنها نخستین جنگنده های زمین هستند و درندگان برتر .
با استفاده از دانش و تحقیقات علمی جدید شیوه ی مبارزه ی دوران ما قبل تاریخ را بازسازی می کنیم . این جا میدان جنگ ژوراسیک است و نبرد ژوراسیک …
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *