خلاصه قسمت های پدرخوانده های فوتبال

ژرار هولیه : در این قسمت «جف شریوز» به پاریس سفر می‌کند تا با «ژرار هولیه»، یکی از پدرخوانده‌های فوتبال، که داستان منحصر به فردی هم دارد، دیدار کند. «هولیه» در این دیدار درباره‌ی فلسفه‌ی مدیریتی‌اش صحبت می‌کند و از این می‌گوید که چطور توانسته از یک معلم مدرسه به یک مدیر موفق در باشگاه فوتبال لیورپول تبدیل شود. او در ادامه همچنین از سختی‌های کارش می‌گوید و اینکه چطور فوتبال – که او این همه به آن علاقه دارد – سلامتی‌اش را به خطر انداخته. «هولیه» تعریف می‌کند که او چطور بعد برگزاری لیگ برتر فوتبال بیمار می‌شود و کارش به عمل جراحی قلب می‌کشد.
 

سون یوران اریکسون : در این قسمت «جف شریوز» به سوئد می‌رود تا با یکی از پدرخوانده‌های فوتبال، «سون یوران اریکسون»، دیدار کند. در این ملاقات او کشف می‌کند که چطور این مرد سوئدی توانست از لیگ دسته سوم سوئد، به قهرمان «سری آ» ( دسته برتر لیگ حرفه‌ای فوتبال ایتالیا از ۱۹۲۹) تبدیل شود.

 

روی هاجسون : همراه با «جف شریوز» در این قسمت با «روی هاجسون» دیدار می‌کنیم. «روی هاجسون» یک مربی بین‌المللی است که بسیار سفر می‌کند. این مربی‌ پس از ناکامی و عدم موفقیت توانست دوباره خود را بالا بکشد و به موفقیت برسد. در این برنامه کشف می‌کنیم که او چطور توانست تحولی انقلابی در فوتبال سوئد ایجاد کند و در کشورهای مختلف، برنده‌ی جایزه‌ شود. در این قسمت با فعالیت‌های او در باشگاه فوتبال «فولام»، فینال لیگ اروپا، و همچنین دوران مدیریت او در تیم ملی فوتبال انگلستان آشنا می‌شویم.
 

کلودیو رانیری : همراه با «جف شریوز» به «نانت» فرانسه سفر می‌کنیم تا با یکی از پدرخوانده‌های فوتبال به نام «کلودیو رانیری» آشنا شویم. در این برنامه با این مدیر ایتالیایی و بازیکن سابق آشنا می‌شویم؛ کسی که تاکتیک‌های نوینی در فوتبال ایجاد کرده و سابقه‌ی مربی‌گری در تیم‌های مختلف از چلسی و مادرید گرفته تا والنسیا و یوونتوس را دارد.

 

لوئیس فان خال : در سفر به پرتغال با «جف شریوز» همراه می‌شویم تا با «لوئیس فان خال»، یکی از پدرخوانده‌های فوتبال که به عنوان مربی، بیست جایزه را در کارنامه‌ی خود دارد، آشنا شویم. همچنین با فلسفه‌ی ویژه و منحصر به فرد او آشنا می‌شویم و داستان زندگی او را پس از مرگ همسرش خواهیم شنید و اینکه او چطور تلاش کرده تا با این موضوع کنار بیاید و به قهرمانی در سه کشور مختلف دست پیدا کند. در ادامه با تجربه‌های او در تیم «منچستر یونایتد» آشنا می‌شویم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *