آرزوی ریاست با دوبله فارسی

ا

Arezu
 

توضیحات : این برنامه مسابقه‌ای است برای دو کارمند، که در رده‌های بالای مدیریتی شرکت خود نیستند و به آنها این شانس را می‌دهند به رتبه‌های بالاتر ارتقا پیدا کنند. در هر قسمت، مدیر عامل دو نفر را که به نظرش با کفایت هستند انتخاب می‌کند و از آنها دعوت می‌کند تا به دفتر مرکزی شرکت بروند. او آنها را در شرایط مختلف و به طرق گوناگون امتحان می‌کند تا بتواند درک درستی از کفایت آنها برای پست‌های بالاتر داشته باشد. هردو کارمند با یکدیگر رقابت می‌کنند تا ثابت کنند بیشترین شایستگی برای گرفتن ترفیع را دارند. ولی این دو کارمند بعدا می‌فهمند که یک فرصت طلایی در انتظار آنهاست که از آن بی‌خبر بوده‌اند.

 

نام مستند : آرزوی ریاست (Be the Boss)

زبان : دوبله فارسی

زمان هر قسمت : 45 دقیقه

حجم هر قسمت : 220 مگابایت

کیفیت : 576p (عالی)

فرمت :MKV
 

خلاصه داستان این قسمت
 

مکمل غذایی : “کامپلیت نوتریشن” در سال ۲۰۰۴ در “اوماها” واقع در “نبراسکا” تاسیس شد. این شرکت طی دو سال گذشته تبدیل به رو به رشدترین نام تجاری کشور در عرضه‌ی مکمل‌های خوراکی شده و اکنون دو نفر از کوشاترین کارمندانش را برای شرکت در یک مصاحبه‌‌ی کاری یک هفته‌ای دعوت کرده است. این دو نفر طی مشکل‌ترین چالش زندگی حرفه‌ای خود رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت و در پایان، یکی از آن‌ها ارتقا گرفته و فرد دیگر به عنوان جایزه‌ی اصلی، صاحب یک فروشگاه “کامپلیت نوتریشن” خواهد شد.

 

آنتی انز : “آنتی آنز” توسط “آن” و “جوناس بیلر” در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد و در حال حاضر، به بزرگترین نام تجاری کشور در تولید “پرتزل”های نرم خانگی تبدیل شده است. “بیل دان”، مدیرعامل شرکت، از دو نفر از کوشاترین کارمندانش برای شرکت در یک مصاحبه‌ی کاری یک هفته‌ای در ساختمان اصلی مجموعه دعوت کرده است.
این دو نفر طی مشکل‌ترین چالش زندگی حرفه‌ای خود رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت و در پایان، یکی از آن‌ها ارتقا گرفته و فرد دیگر به عنوان جایزه‌ی اصلی، صاحب یک فروشگاه “آنتی آنز” خواهد شد.

 

سیگنال 88 : “سیگنال 88” یکی از رو به رشدترین شرکت‌های کشور در حوزه‌ی امنیت است. این مجموعه در سال 2003 در “اوماها” واقع در “نبراسکا” تاسیس شد و در حال حاضر، 120 دفتر در 42 ایالت و 40 میلیون دلار درآمد سالیانه دارد. این مجموعه اکنون دو نفر از کوشاترین کارمندانش را برای شرکت در یک مصاحبه‌ ی کاری یک هفته‌ای دعوت کرده است. این دو نفر طی مشکل‌ترین چالش زندگی حرفه‌ای خود رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت و در پایان، یکی از آن‌ها ارتقا گرفته و فرد دیگر به عنوان جایزه‌ی اصلی، صاحب یک فروشگاه امنیتی “سیگنال 88” خواهد شد.
 

خدمات مالی‌ مید : “مالی مید” یکی از بزرگترین شرکت‌های نظافت خانگی در کشور است. این مجموعه که بیش از 25 سال قبل در “آن هاربور” واقع در “میشیگان” تاسیس شد، در حال حاضر 450 دفتر در 40 ایالت گوناگون داشته و سالیانه بیش از 200 میلیون دلار درآمد دارد. “مگ رابرتز”، مدیرعامل “مالی مید”، از دو نفر از کوشاترین کارمندانش برای شرکت در یک مصاحبه‌ ی کاری یک هفته‌ای در ساختمان اصلی مجموعه دعوت کرده است. این دو نفر طی مشکل‌ترین چالش زندگی حرفه‌ای خود رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت و در پایان، یکی از آن‌ها ارتقا گرفته و فرد دیگر به عنوان جایزه‌ی اصلی، صاحب یک مجموعه‌ی “مالی مید” خواهد شد.
 

رستوران‌های زنجیره‌ای ملتینگ‌پاد : “ملتینگ پات” بزرگترین رستوران “فاندو” در کشور است. این مجموعه که کارش را حدود ۴۰ سال پیش با تنها یک رستوران دارای سه غذا در منو آغاز کرد، اکنون دارای ۱۴۰ نمایندگی در ایالات متحده و دیگر نقاط دنیاست. “باب جانسون”، مدیرعامل مجموعه، از دو نفر از کوشاترین کارمندانش برای شرکت در یک مصاحبه‌ ی کاری یک هفته‌ای در ساختمان اصلی مجموعه دعوت کرده است. این دو نفر طی مشکل‌ترین چالش زندگی حرفه‌ای خود رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت و در پایان، یکی از آن‌ها ارتقا گرفته و فرد دیگر به عنوان جایزه‌ی اصلی، صاحب یک رستوران”ملتینگ پات” خواهد شد.

 

جزرسایز : دو معلم رقص، برای کسب رضایت مدیرعامل “جزرسایز” نسبت به توانائی‌هایشان رویاروی یکدیگر قرار می‌گیرند. این دو در قالب مشکل‌ترین مصاحبه‌ی زندگی حرفه‌ای خود، باید تعدادی دختر رقصنده استخدام کنند. اما آشفتگی و مشکلات ایجاد شده طی این فرآیند، شانس آن‌ها را برای به دست آوردن کسب و کاری برای خودشان تحت تاثیر قرار داده و آن‌ها را به تلاش بیشتری وامی‌دارد.
“جزرسایز” در سال ۱۹۶۹ توسط مدیرعامل فعلیش، “جودی شپرد میست” به عنوان یک کلاس آموزش رقص تاسیس شد و اکنون تبدیل به بزرگترین مجموعه‌ی تمرین رقص در دنیا شده است. “جرزسایز” که در حال حاضر ارزشی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار دارد، هر هفته بیش از ۳۰ هزار کلاس در ۳۲ کشور برگزار می‌کند. “جودی شپرد میست”، مدیرعامل مجموعه، از دو نفر از کوشاترین کارمندانش برای شرکت در یک مصاحبه‌ ی کاری یک هفته‌ای در ساختمان اصلی مجموعه دعوت کرده است. این دو نفر طی مشکل‌ترین چالش زندگی حرفه‌ای خود رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت و در پایان، یکی از آن‌ها ارتقا گرفته و فرد دیگر به عنوان جایزه‌ی اصلی، صاحب یک مجموعه‌ی “جزرسایز” خواهد شد.

 

 

خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 

تومان12.000- خرید DVD (تمام قسمت ها)

 

 

 


  • 9 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر , انتقاد , پیشنهاد

    • سلام . لینک دانلود به ایمیلت ارسال شد

      امیدوارم از تماشاش نهایت لذت رو ببری