حیات وحش در باغ وحش با دوبله فارسی – نقل و انتقال شامپانزه‌‌ها (بخش اول)

ا

hayate-vahsh
 
توضیحات : مجموعه مستند هیجان‌‌انگیز حیات وحش در باغ وحش، دنیای جالب باغ وحش تارونگا در سیدنی استرالیا را نمایش می‌دهد که بیش از 2600 حیوان در فضای 28 هکتاری آن زندگی می‌کنند. شاهد تولد سه توله ببر سوماترایی باشید و سفر یک زرافه ماده توسط کشتی باری از روی دریای تاسمان را دنبال کنید. حیات وحش در باغ وحش، نگاهی اجمالی به یک محیط کاری واقعا منحصر‌به‌ فرد است و امکان تجربه دنیای یک باغ وحش از زاویه‌ ای کاملا جدید را برای بینندگان فراهم می‌کند.

 

نام مستند : حیات وحش در باغ وحش (Wild Life at the Zoo)

نام این قسمت : نقل و انتقال شامپانزه‌‌ها (بخش اول)

زبان : دوبله فارسی

زمان : 30 دقیقه

حجم : 135 مگابایت

کیفیت : 576p (عالی)

فرمت : MKV

 

خلاصه داستان این قسمت
 

کل جمعیت شامپانزه‌‌های باغ وحش تارونگا در حال نقل مکان به یک حفاظت‌گاه مدرن هستند. برای متصدیان و دامپزشکان، تغییر مکان ۱۸ راس از خطرناک‌‌ترین حیوانات باغ وحش، شامل دسته‌‌ای از شامپانزه‌‌های نر جوان که در کمین شامپانزه نر ارشد، لوبوتو، هستند، اصلا کار ساده‌‌ای نیست. این پناه‌گاه توجه دکتر جین گودال که سال‌ ها در حال مطالعه شامپانزه‌‌ها در حیات وحش بوده را به خود جلب کرده است.
دکتر گودال اعتقاد دارد حفاظت‌گاه تارونگا در سطح استانداردهای جهانی است، اما تنش‌های قریب‌‌الوقوعی را هم بین شامپانزه‌‌های نر پیش‌‌بینی می‌کند. نزاعی که در روزهای قبل از نقل مکان بین شامپانزه‌‌های نر در می‌گیرد نشان می‌دهد که این کار نمی‌تواند به‌ اندازه کافی سریع انجام شود. برای این نقل مکان تیمی از دامپزشکان مورد نیاز است تا شامپانزه‌‌ها را برای سفر ۳۰۰ متری به خانه جدیدشان با دارت بی‌هوش و مهار کنند. موقع انجام یک آزمایش سلامتی روتین روی یکی از شامپانزه‌‌ها، اتفاق غیرمنتظره‌‌ای باغ وحش را در وضعیت هشدار قرار می‌دهد.

 

 

خرید لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 


  • 54 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *