مرگ دور است با دوبله فارسی – به پای هم پیرمان کن

ا

Shegeft

 

توضیحات : در بحرانی ترین لحظات٬ در زمانی که فکر میکنید کار تمام شده و فرشته مرگ پیش روی شما قرار دارد تنها یک فکر میتواند همه چیز را عوض کند! من میخواهم زنده بمانم.
این خواسته در بین کسانی که این برنامه از روی تجربه آنها تهیه شده مشترک است. افرادی که در شرایط سخت و طاقت فرسا برای زندگی خود جنگیده اند و آنرا از چنگال مرگ پس گرفته اند.

 

نام مستند : مرگ دور است

نام این قسمت : به پای هم پیرمان کن

زبان : دوبله فارسی
زمان : 48 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم : 320 – 581 مگابایت
فرمت : MKV

 

خلاصه داستان این قسمت
 

تام و لیندا بازورث در سال ۲۰۰۹ سفر کوتاهی را با ماشین جیپ خود برای دیدن تنگه سدل‌راک در نیومکزیکو آغاز کردند. آنها که حدود ۶۵ سال سن دارند طبیعت‌گرد‌های فعالی هستند، آمادگی جسمانی مناسبی دارند و از گشت‌و‌گذار در فضای باز لذت می‌برند. ولی جیپ آنها با سنگی برخورد می‌کند و واژگون می‌شود و فاجعه از همین‌جا آغاز می‌شود. آنها در اینجا گیر افتاده‌اند و ماشین آنها غیر قابل تعمیر است و حالا تام و لیندا باید برای زنده ماندن تلاش کنند. آنها بدون آب و در هوایی ۴۰ درجه‌ای، ۴‌روز در این فضای خطرناک و سخت سرگردان شده‌اند. لیندا در اثر خستگی زیاد و کم شدن آب بدنش به زمین می‌افتد. او که با مرگ فاصله‌ای ندارد از شوهرش می‌خواهد که او را ترک کرده و به دنبال کمک برود. این سخت‌ترین تصمیمی است که تام باید بگیرد.

 

تماشای بخشی از این قسمت (کلیک کنید)
 
بخشی از این مستند رو در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/v/xyouD

 

خرید لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian