پشت درهای بسته با دوبله فارسی – قسمت ششم

ا

Posht_dar
 

توضیحات : هر خانواده‌ای‌ اسراری دارد. اما انسان‌ها تا چه حدی این اسرار را مخفی نگاه می‌دارند؟ و هنگامی‌که مخفی می‌ماند، چگونه از حقایق می‌گذرند؟
برنامه “پشت درهای بسته” داستان‌هایی واقعی را از فریبکاری، رازآلودگی و رسوایی نشان می‌دهد که در پوششی از آنچه در ظاهر دیده می‌شود پنهان هستند تا زندگی به ظاهر خانوادگی ادامه داشته باشد. از بچه‌های دزدی تا ازدواج‌های فامیلی و مادرهای فراری، برنامه “پشت درهای بسته” پرده از رازهای پنهان و مدفون و خیانت‌های خانوادگی برمی‌دارد و خانواده‌های واقعی را دوباره به هم می‌رساند. این برنامه نشان می‌دهد چرا و چگونه این اسرار در صدر موضوعات دیگر قرار دارند. این روایات نه تنها بسیار تکان‌دهنده و غیرقابل باور هستند، بلکه متاسفانه واقعیت دارند.
هر خانواده‌ای اسراری دارد و شما هم شاید بخشی از این اسرار باشید.

 

نام مستند : پشت درهای بسته (Shocking Family Secrets)

نام این قسمت : قسمت ششم

زبان : دوبله فارسی

زمان : 45 دقیقه

حجم : 220 مگابایت

کیفیت : 576p (عالی)

فرمت :MKV

 

خلاصه داستان این قسمت
 

رازهایی تکان دهنده زندگی سه خانواده را برای همیشه تغییر می دهند. رابطه ی عاشقانه ی مایک و جسیکا با شنیدن خبر ابتلا به سرطان دچار مخاطره می شود، اما مهم تر از آن این است که رفتار جسیکا تغییر می کند و مایک راز تکان دهنده ای را کشف می کند که خانواده را از هم می پاشد. کارن عاشق کار اجرایی است تا این که تصمیم می گیرد معلم شود. به دلیل رفتار منزوی او، همکارانش مشکوک می شوند که او رازی در چنته دارد. زمانی که لوری با محمد آشنا می شود، باور دارد که مرد زندگی اش را پیدا کرده است، اما رویای او برای ازدواج خیلی زود به کابوسی تبدیل می شود، چرا که از یک راز تکان دهنده در مورد مردی که دوست دارد با خبر می شود.

 

 

خرید لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 


  • 54 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *