دنیای بچه های حیوانات با دوبله فارسی


 

توضیحات : این مجموعه دیدنی و بی‌نظیر سه قسمتی درباره‌ی بچه‌های حیواناتی است که در شرایط سخت و محیط‌های پرچالش طبیعی متولد می‌شوند؛ محیط‌های مختلفی مانند: کوهستان‌ها، دشت‌های آفریقا یا در آب…
در این برنامه با این «کوچولوهای دوست‌داشتنی» در حالی همراه هستیم که نحستین نفس‌هایشان را می‌کشند یا نخستین قدم‌هایشان را برمی‌دارند و شاهد هستیم که چگونه برای اولین‌بار تغذیه می‌شوند. همچنین خواهیم دید آن‌ها برای زنده ماندن با چه دشواری‌هایی روبرو هستند و چه چالش‌هایی پیش رو دارند.
این برنامه در سخت‌ترین اما زیباترین زیستگاه‌های روی زمین تهیه شده است. در دشت‌های گسترده و بدون درخت آفریقا حیوانات تازه متولد شده با خطرناک‌ترین درندگان جهان روبرو هستند، آن هم در جایی که شدیدترین رقابت برای بقا وجود دارد. اما حیواناتی که در آب متولد می‌شوند، با تهدیدهای دیگری مانند ساحل‌های خطرناک یا جریان‌های قدرتمند آب مواجه هستند. زندگی در صخره‌های کوهستان‌ها هم مشکلات دیگری دارد. در آنجا به‌دست آوردن غذا سخت است و شرایط آب‌و‌هوایی چندان مساعد نیست. نوزادان حیواناتی که در محیط‌های مختلف با چالش‌های گوناگون متولد می‌شوند باید به‌سرعت چیزهای زیادی یاد بگیرند تا بتوانند بر موانعی که حیات‌شان را تهدید می‌کند، غلبه کنند.
«کوچولوهای دوست‌داشتنی» ترکیبی است از تصویرها و داستان‌های بسیار هیجان‌انگیز، زیبا و پراحساس که همراه با فیلمبرداری عالی و دیدنی از بچه‌های حیوانات، برای دیدن خانواده‌ها بسیار مناسب است.

 
نام مستند : دنیای بچه های حیوانات: اولین سال زندگی
نام انگلیسی : Animal Babies: First Year On Earth
تعداد : 3 قسمت
زبان : دوبله فارسی
زمان هر قسمت : 48 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 306 – 575 مگابایت
فرمت :MKV

 

تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)
 
بخشی از این مستند رو در آپارات مشاهده کنید
 
https://aparat.com/v/538Ak
 
https://www.aparat.com/v/f1rKL
 
https://www.aparat.com/v/cBUX9
 
دریافت لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 
 
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *