خلاصه قسمت های سری دوم بازی های ذهن

حافظه : از گم کردن کلیدهای خود خسته شده اید؟ حافظه شما شکل دهنده داستان زندگی شماست و به شما اجازه می دهد تا با دنیا ارتباط برقرار کنید. ما به شما نشان می دهیم چگونه از حافظه خود به بهترین شکل استفاده کنید.
 
اخلاقیات : آیا شما انسان با اخلاقی هستید؟ بازی های خطای دید، چالش ها، و آزمایش های ما به شما نشان می دهند که چقدر انسان دقیقی هستید.

 
قضاوت عقلانی : آیا عقل سلیم در همه مردم وجود دارد؟ چالش های سخت ذهنی که ما طراحی کرده ایم نشان می دهند که چگونه برخی میانبرهای ذهنی ای که بر آنها تکیه می کنیم اغلب ما را گمره می کنند.
 
پول : طبق یک ضرب المثل قدیمی آدم احمق هیچوقت پول نگه دار نیست… بازی های خطای دید، چالش ها، و آزمایشهای ما به شما نشان می دهند که آیا هوشمندانه پول خود را خرج می کنید یا نه.
 
چپ در برابر راست : کدام سمت از مغز شما کنترل بیشتری بر بدن دارد؟ چالش های ذهنی دشواری که ما طراحی کرده ایم نشان می دهند هر دو نیم کره چگونه عمل می کنند – و به کدام قسمت بیشتر می شود اعتماد کرد!

 
باورهای غلط : آیا واقعاً ما فقط از 10% مغز خود استفاده می کنیم؟ از طریق آزمایش های سرگرم کننده و چالشی نشان می دهیم که آیا بزرگی این عدد واقعاً اهمیت دارد یا نه.
 

منطق : برای امتحان کردن مهارت “حل مشکل” خود آماده شوید! از طریق بازی های چالشی منطق، ما درباره قدرت و محدودیت های بخش منطق در ذهن بشر بیشتر به شما خواهیم گفت.

 

فشار اطرافیان : ممکن است شما فکر کنید که انسان منحصر به فردی هستید، اما بازی های تعاملی وآزمایشات مفرح ما نشان می دهند که تصمیمات و انتخابات شما در زندگی بیش از آن که نشأت گرفته از اراده و خواست شما باشد بخاطر فشار بیرونی اطرافیان شماست.

 
تفکر مثبت : تحقیقات نشان داده‌است که مثبت اندیشی بیش از تفکر خوشایند است. به شما نشان خواهیم داد که چگونه مثبت اندیشی افکار، واقعیت شما، و حتی زندگیتان را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد.

 

تصور : اغلب قوه‌ی تخیل را با خلاقیت مرتبط می‌دانیم، اما بیشتر مواقع اهمیت آن را در زندگی روزمره نادیده می‌گیریم. با ما همراه شوید تا ببینید چگونه می‌توانید مشکلات روزانه‌ی خود را با آن حل کنید و ایده‌های خوب مداوم به ذهنتان خطور کند.

 

چشم انداز : خواه نور باشد، سایه، فاصله، یا صدا، نحوه‌ی درک این اطلاعات توسط مغز شما دیدگاه خواص را شما تشکیل می‌دهد. اما آیا هرگز فکر کرده‌اید که شاید مغز شما فریب خورده‌است؟
 

کلاهبرداری : خوب دقت کنید – آنچه اینجا یاد خواهید گرفت موجب می‌شود کسی نتواند از شما کلاه‌برداری کند. با ما همراه شوید و دریابید که چگونه مغزتان طراحی شده تا آنچه را می‌شنود، باور کند. صرفا انسان بودن می‌تواند شما را با مشکل روبرو کند.

 

حیوان در برابر انسان : در یک سری از رقابت‌های خاص میان انسان و حیوان و تعیین برنده، فقط می‌توان شیر یا خط انداخت. اگر با ما همراه شوید، خواهید دید که چگونه یک پرنده می‌تواند مانند اسب غذا بخورد و چگونه شما نسبت به یک شامپانزه احمق تلقی خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *