مستند رویارویی با فرازمینی ها با دوبله فارسی

ا

ruyaryie_ba_farazaminiha
 

توضیحات : آیا فرازمینی‌ها وجود دارند؟ آیا آنها تا به‌حال به سیاره‌ زمین سفر کرده‌اند؟

در این برنامه فرضیه‌ اولین تماس فرازمینی‌ ها با زمین را بررسی می‌کنیم تا به شکلی علمی و عمیق‌ به کاوش درمورد موضوع حیات موجودات فرازمینی و سفر احتمالی آنها به زمین و پیامدهای فلسفی آن بپردازیم.

دانشمندان، اختر زیست‌ شناسان و نویسندگان در این برنامه برای ما روشن خواهند کرد که چگونه باید با موضوع حضور فرازمینی‌ ها در زمین برخورد کرد و چگونه با پژوهش‌ می‌توان پاسخ این پرسش کلیدی را مشخص کرد که: آیا ما در این جهان تنها هستیم؟

 

نام مستند :رویارویی با فرازمینی ها(Alien Encounters)

تعداد قسمت : 2 قسمت

زبان : دوبله فارسی

زمان هر قسمت : 45 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 305 – 520 مگابایت

فرمت : MKV

خلاصه داستان هر قسمت

 


قسمت اول :
ممکن است بیگانگان و فرازمینی‌ها در آستانه‌ی ورود به زمین ما باشند، اما آیا آن‌ها دوستان ما هستند یا دشمنانمان؟

اگر آن‌ها به سراسر زمین هجوم بیاورند، وحشت و تنش، همه‌جا گسترش پیدا می‌کند. در این برنامه دانشمندان و نویسندگان می‌خواهند ابعاد پیامدهای اولین برخورد فرازمینی‌ها را با سیاره‌ی زمین ارزیابی و پیش‌بینی کنند.
 

قسمت دوم : موجوداتی از یک تمدن بیگانه و فرازمینی به سواحل زمین ما رسیده‌اند، اما آیا آن‌ها دوستان ما هستند یا دشمنانمان؟

اگر فرازمینی‌ها فناوری خود را در روی زمین گسترش دهند، همه جا سراسر وحشت و تنش می‌شود و کسی نمی‌داند که آنها از ما چه می‌خواهند:

آیا آن‌ها به زمین آمده‌اند تا فناوریشان را با ما به اشتراک بگذارند؟

آیا می‌خواهند زمین را غارت کنند؟ یا چیزی بد‌تر از آن؟

در چنین شرایطی بیمارستان‌ها وضعیت هولناکی پیدا می‌کنند، فروشگاه‌ها غارت می‌شوند و تنش‌های بین‌المللی اوج می‌گیرند و نژاد انسان برای پی بردن به نیات اصلی فرازمینی‌ها در خطر نیستی قرار خواهد گرفت.

این برنامه میزبان دانشمندان و نویسندگان است تا با کمک آنها به بررسی تبعات فلسفی اولین برخورد فرازمینی‌ها با زمین بپردازد و به ما نشان دهد که چگونه انجام تحقیقات برجسته می‌تواند به ما کمک کند تا متوجه مفهوم زندگی، آنطور که پیش‌تر نمی‌شناخته‌ایم، شویم.

 

 
تماشای بخشی از این قسمت (کلیک کنید)
 

خرید لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian