شکارچیان کوه های راکی با زیرنویس فارسی – قسمت 7

ا

shekarchian-zirnevis

 

توضیحات : هر سال هشت هزار نفر از جنایت‌کاران آمریکا به کوه‌های راکی فرار می‌کنند که تعقیب و پیدا کردن‌شان یک تجارت دویست میلیون دلاری است.

اگر پلیس محلی نتواند آن‌ها را پیدا کند، برای این کار با شکارچیان ویژه تماس گرفته می‌شود.

در هر قسمت از این برنامه با دو تیم از این شکارچیان ویژه همراه هستیم و شاهد نبر آن‌ها با کوه راکی برای تعقیب و دستگیری این جنایت‌کاران و تحویل‌دادن‌شان به دست عدالت خواهیم بود.

ما در سفر به محل‌هایی که بیشتر فراری‌ها به آنجا فرار می‌کنند و در آن مخفی می‌شوند، یعنی عمق کوه‌های کوهستان راکی، با آنان همراه خواهیم شد.

از پارک ملی «گلیشر» نزدیک مرز کانادا تا «دولورس ریور کانیون» نزدیک پارک ملی «میزا ورده»، کارشناسان کوهستان ما قانون‌شکنان را همه‌جا تعقیب می‌کنند و جان خود را به خطر می‌اندازند تا شهر را امن نگاه دارند.

 

نام : شکارچیان کوه های راکی (Rocky Mountain Bounty Hunters)
نام این قسمت : قسمت هفتم
زبان : دوبله فارسی
زمان : 45 دقیقه
حجم : 230 مگابایت
کیفیت : 576p (عالی)
فرمت :MKV

 

خلاصه داستان این قسمت
 

در این قسمت از برنامه‌ی «شکارچیان کوه‌های راکی»، یک آخر هفته‌ی دلپذیر همراه با دوچرخه‌سواری با دوستان، ناگهان برای «مایکل انیمال زوک» و «راب»، به مبارزه‌ای با زمان تبدیل می‌شود. آن‌ها باید یک مجرم فراری خشن به نام «برایان توماس» را تعقیب کنند؛ مجرمی که مشهور است هر کسی را که در برابرش قرار بگیرد از سر راه بر می‌دارد.

از سوی دیگر در کلرادو «کلینت» و «دیسون» در تلاش هستند تا «تایرون پیبادی» را دستگیر کنند. او دوست دوران کودکی «کلینت» و عضو جامعه‌ی مستقل سرخپوستان «یوت» است که در دادگاهش حضور پیدا نکرده.

«تایرون» منطقه‌ی امن خودش را در سرزمین‌های قبیله‌ای ترک کرده و هنگامی که تصمیم می‌گیرد به کوه‌ها فرار کند، «کلینت» احساسات شخصی‌اش را کنار می‌گذارد تا بتواند پیش از آنکه پایش به خاک «یوت» برسد، او را دستگیر کند.

 

 

تماشای بخشی از این قسمت (کلیک کنید)
 
شما میتونید بخشی از این قسمت رو در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/v/9BWxl
 

 
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


  • 7 سال قبل