مستند گربه های بزرگ با دوبله فارسی

 

توضیحات : اگر فکر می‌کنید گربه‌ها را می‌شناسید با دیدن این برنامه غافلگیر خواهید شد! گربه‌ها به طور معمول حیوانات اسرارآمیز و زیرکی هستند و این برنامه با به‌کارگیری آخرین و مدرن‌ترین تکنولوژی فیلمبرداری و همچنین بر پایه‌ی آخرین تحقیقات علمی که درباره‌ی گربه‌ها انجام شده، ما را با دنیای پنهان گربه‌ها آشنا می‌کند.
گربه‌سانان به غیر از اینکه مشهور به موجوداتی کاریزماتیک و برترین درندگان جهان هستند، ویژگی‌های ناشناخته‌ی زیاد دیگری هم دارند. گربه‌ها موجوداتی احساساتی و عاطفی و در عین حال زیرک و پیچیده هستند. در این مجموعه برنامه‌ی بی‌نظیر از اسرار روابط اجتماعی خانواده‌ی گربه‌های وحشی رمزگشایی می‌کنیم: از شیوه‌های پیچیده‌ی برقراری ارتباط گرفته تا ترفندهای جالب آ‌ن‌ها برای نگهداری از بچه‌هایشان و همینطور توانایی زندگی و بقا در چهار گوشه‌ی جهان با شرایط بسیار متفاوت.
همراه با تصویرهای بی‌نظیری از گربه‌سانان، که تا به حال هرگز دیده نشده است، این مجموعه به‌شکلی استثنایی و با جزییات بسیار ظریف، ما را با دنیای این حیوانات دوست داشتنی آشنا می‌کند. این برنامه‌ی تماشایی در ۱۴ کشور جهان فیلمبرداری شده و در آن با ۳۱ گونه از گربه‌های وحشی آشنا می‌شویم: از «وشق» که در سرزمین‌های یخ‌زده‌ی شمال کانادا زندگی می‌کند گرفته تا گربه‌ی «پالاس» در مغولستان، و از ببرهای اسرارآمیز «سونداربانس» گرفته تا گربه‌های لاغر اما شجاع و وحشی سری لانکا.
این برنامه‌ رفتارهای حیرت‌انگیز گربه ها را با داستان‌هایی بی نظیر تلفیق کرده تا ما را با طبیعت و سرشت واقعی گربه‌‌سانان، این برترین درندگان زمین و حیوانات محبوب، آشنا کند.

 

نام مستند : گربه های بزرگ
نام انگلیسی : Big Cats
تعداد : 3 قسمت
زبان : دوبله فارسی
زمان هر قسمت : 49 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 316 – 593 مگابایت
فرمت :MKV

 

تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)

 

 
دریافت لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 
 
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *