مستند مظنون با زیرنویس فارسی

 

توضیحات : در ششم جولای ۲۰۱۱، (ریچارد الند) بر اثر اصابت ۴۵ ضربه چاقو به ناحیه سر، گردن و دستانش کشته شد. روزی که جسد کشف شد، (دنیس)، پسر مقتول، به اصلی ترین و تنها مظنون پلیس تبدیل شد.
این مجموعه بینندگان را در جریان اتفاقات جالبی که منجر به بازداشت و در نهایت تبرئه شدن (دنیس الند) می شود قرار می دهد. بیننده پس از تماشا به احتمال زیاد بیشتر نگران نحوه تصمیم گیری هیئت منصفه در مورد پرونده های قضایی، تحقیقات پلیس در مورد جنایت ها، پوشش خبری مطبوعات از حقایق و در نهایت موفق یا ناموفق بودن سیستم قضایی خواهد شد.

 
نام مستند : مظنون
نام انگلیسی : The Suspect
تعداد : 4 قسمت
زبان : انگلیسی (با زیرنویس فارسی)
زمان هر قسمت : 41 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 267 – 500 مگابایت

 

خلاصه داستان هر قسمت (کلیک کنید)
 
قسمت 1 – شاید نگاه می کند :در یکی از مخوف ترین زندانهای کانادا، (دنیس الند) نشسته است، که به جرم قتل بی رحمانه ی پدرش، (ریچارد الند) مولتی میلیونر، صاحب کارخانه ی مشروب سازی (موسهد)‌ محکوم به حبس ابد است. او إصرار دارد که قاتل نیست. پنج سال بعد از پیدا شدن جسد پدرش، دادگاه استیناف دستور برگزاری محاکمه ی مجدد را صادر کرده و با آغاز کار تیم مجرب دفاع (دنیس)‌ برای آماده کردن دفاعیه، از شواهدی پرده برداشته می شود که نشان از تخلف پلیس و قضاوت مغرضانه علیه او دارد.
 
قسمت 2 – مستقیما به سمت اعلام گناه کاری : (دنیس) و وکلایش که برای محاکمه مجدد آماده می شوند تلاش می کنند تا فیلم اظهارات او در اداره ی پلیس از فهرست مدارک حذف شود. با وجود صدور حکم گناهکاری در دادگاه اول و حدود یک دهه تبلیغات منفی، تیم دفاع درخواست برگزاری دادگاه تنها با حضور قاضی را دارد تا از روبرو شدن با یک هیئت منصفه ی دیگر جلوگیری شود. حین این که (دنیس)‌ ما را در جریان فعالیتهایش در روز قتل قرار می دهد، محققین خصوصی تیم دفاع از مدارکی دست اول پرده برمی دارند که نشان می دهد پلیس باید در مورد مظنونین احتمالی دیگری هم تحقیق می کرده.
 
تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)
 
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


  • 2 روز قبل

دیدگاهتان را بنویسید

question