مستند پرواز کالاها با دوبله فارسی

 

توضیحات : این مجموعه صنعت خارق‌ العاده 6 تریلیون دلاری حمل و نقل هوایی را به تصویر می‌کشد. به دیدن افراد شاغل در این صنعت می‌رود و انتقال اقلام شگفت‌انگیزی را به داخل هواپیما دنبال می‌کند که با وجود فرصت اندک باورنکردنی است.
بعضی از لحظاتی که در این مجموعه شاهد آن هستیم به قرار زیر هستند: تحویل فوق‌سریع و 36 ساعته ماهی قزل‌آلای اعلا از مدار شمالی نروژ به بهترین رستوران‌های سوشی در ژاپن؛ پرواز یکی از بزرگ‌ترین ماهواره‌های تجاری به جایگاه پرتاب موشک؛ 61 اسب پرشی عالی که عازم مسابقات مهم هنگ‌کنگ هستند؛ ترابری سریع قطعات اتومبیل‌های فرمول یک به استرالیا؛ و یک انتقال هوایی حیرت‌آور که روزانه انجام می‌شود و در روز ولنتاین گل‌های موردنیاز بزرگ‌ترین حراجی گل را در ساختمانی به بزرگی موناکو تامین می‌کند.
همچنین سختی‌های اداره بزرگترین قطب ترابری هوایی در بریتانیا، فرودگاه ایست میدلندز، را مشاهده می‌کنیم؛ از تعمیرات اساسی باند گرفته، تا کار فوق‌العاده دشوار و مداوم خالی نگه‌داشتن باند فرودگاه از پرندگان.

 
نام مستند : پرواز کالاها
نام انگلیسی : Mega Air
تعداد : 8 قسمت
زبان : راوی دوبله (مابقی زیرنویس فارسی)
زمان هر قسمت : 46 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 294 – 552 مگابایت
فرمت : Mp4

 

خلاصه داستان هر قسمت (کلیک کنید)
 
قسمت 1 : در روزهای شلوغ ولنتاین، گل‌ها به داخل آمستردام سرازیر می‌شوند، میلیون‌ها شاخه گل از سراسر جهان با هواپیما آورده شده و سپس در ساختمانی به اندازه موناکو به فروش می‌رسند. یک ماشین مسابقه‌ای کف‌خواب گران قیمت، کارکنان فرودگاه هیترو را به شدت دچار مشکل می‌کند. و ناظری ملقب به کروک در یک تعمیر لحظه آخری در باند فرودگاه ایست میدلندز، حسابی به تقلا می‌افتد.
 
قسمت 2 : ما تک تک مراحل حیرت‌آور تحویل 36 ساعته ماهی قزل‌آلا با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات انتقال بار را از مدار شمالی در نروژ تا رستوران‌های سوشی در ژاپن دنبال می‌کنیم. هواپیمای باری غول‌پیکر آنتونوف 124، 30 تن تجهیزات داروسازی داروهای نجات‌بخش را به مقصد می‌رساند. و یکی از مسئولین پیشگام در عرصه مدیریت فرودگاهی، بی خبر، از فرودگاه بازدید و سرکشی به عمل می‌آورد.
 
قسمت 3 : در این قسمت به جایی می‌رویم که هوایی وجود ندارد؛ یک ماهواره تجاری از طریق پرواز هوایی به جایگاه پرتاب خود رفته و سپس به فضا فرستاده می‌شود. یک تعمیر باند اساسی اعصاب‌خردکن در بزرگترین فرودگاه باری بریتانیا انجام می‌شود. و خلبان‌های استندبای را دنبال می‌کنیم که جهت نجات بسته‌های معطل مانده برای ارسال به مقاصد جهانی، هدایت هواپیما را به دست می‌گیرند.
 
قسمت 4 : در فرودگاه لیژ، 61 اسب پرشی فوق‌العاده حساس که عازم مسابقات معتبر هنگ کنگ هستند، هنگام بار زدن هرج و مرج تمام عیاری به بار می‌آورند. نیروی‌هوایی ایرلند یک مانور مهم انتقال هوایی پل مهندسی بسیار بزرگی را با هلیکوپتر اجرا می‌کند. و بزرگترین بازار غذای تازه دنیا، متقاضی چندین تن محصول تازه است که با هواپیما به پاریس آورده شده‌اند.
 
تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)
 
دریافت لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *