نبرد ابر انسان ها دوبله فارسی – مهارت

ا

nabarde-abar-ensanha

 

توضیحات : هدف این برنامه جست‌و‌جو در سراسر جهان برای یافتن انسان‌هایی است که توانایی‌هایشان فراتر از حد و مرز توانایی‌های انسان‌های عادی و معمولی است. در این برنامه دانشمندان مشهور جهان مانند دکتر « Heather Berlin »، دکتر « Rahul Jandial » و پروفسور « Greg » نیز با ما خواهند بود. ما در هر قسمت پس از دیدن مهارت‌ها و توانایی‌های خارق‌العاده‌ی ذهنی و جسمی افرادی منحصر‌به فرد از سراسر جهان، با کمک تحقیقات علمی دانشمندان برنامه، به چگونگی و چرایی این توانایی‌ها از نظر علمی و پزشکی نیز پی‌خواهیم برد؛ در هر قسمت از این برنامه‌ پنج نفر حضور دارند که در آزمایش‌ها و آزمون‌های پیچیده‌ی علمی با هم رقابت می‌کنند. در هر قسمت مهارت‌های معجزه‌گونه‌ی این افراد طبقه بندی می‌شوند؛ و این طبقه‌بندی بر اساس بررسی ویژگی‌های مشترکی مانند سرعت، استقامت، نیروی ذهن یا مهارت‌های گوناگون این افراد انجام می‌شود. در ادامه دانشمندان برنامه میان این افراد دو نفر از برترین‌ها را انتخاب می‌کنند تا در مسابقه‌ی سخت فینال با هم دست‌و‌پنجه نرم کنند. حساس ترین و پرهیجان‌ترین بخش در هر قسمت، رقابت نهایی دو فرد برتر در هر رده است و این بخشِ هیجان‌انگیز، آخرین فرصت آن‌ها‌ست تا توانایی‌هایشان را حتی فراتر از آن‌چه خودشان تا پیش از آن تجربه کرده بودند به نمایش بگذارند.

 

نام برنامه : نبرد ابر انسان ها (Superhuman Showdown)
نام این قسمت : مهارت
زبان : دوبله فارسی
زمان : 45 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم : 271 – 528 مگابایت
فرمت : MKV

 

خلاصه داستان این قسمت
 

در این برنامه کارشناسان ما: دکتر« Heather Berlin »، دکتر « Rahul Jandial » و پروفسور« Greg Whyte »، در سراسر جهان به دنبال یافتن انسانی هستند که مهارت‌هایی داشته باشد که فراتر از هر انسان دیگری باشد. آن‌ها پیش از آن‌که برای انتخاب فرد برتر تصمیم‌گیری کنند، پنج کاندیدای بسیار متفاوت را امتحان می‌کنند.

شرکت‌کنندگان این برنامه:

Alain Robert: او یک کوهنورد آزاد مشهور است که در این برنامه می‌خواهد از برج اسپایر در دوحه قطر، بدون هیچ وسیله‌ی ایمنی بالا برود.

Todd Abrams : او قهرمان مشهور پرتاب‌ چاقو است که دقتی باورنکردنی در این کار دارد و در اجرای امروزش کوچک‌ترین لغزش یا اشتباهی می‌تواند مرگ‌بار باشد.

Iona Luvsandorj : او یکی از قهرمان‌ها در زمینه‌ی انعطاف بدنی است که در این برنامه می‌خواهد به شکل حیرت‌انگیزی بدنش را خم کند و در وضعیتی قرار بگیرد که وزن‌اش را تنها با دندان‌هایش تحمل کند.

Dan Mast : او یک دونده‌ی آزاد است که در این برنامه می‌خواهد بدون هیچ وسیله‌ی ایمنی از پشت بام یک خانه بر روی پشت بام خانه‌ی دیگر بپرد.

Stig Severinsen : او غواص آزاد (بدون استفاده از کپسول اکسیژن) و دارنده‌ی رکورد جهانی در این رشته است که در این برنامه می‌خواهد رکورد خودش را که ۲۱ دقیقه و ۱۰ ثانیه ماندن زیر آب بدون وسایل تنفسی است، بشکند.

هر پنج نفر بی‌نظیر هستند، اما دانشمندان ما کدام‌یک را به عنوان انسان برتر در رده‌ی مهارت‌های شگفت‌انگیز انتخاب خواهند کرد؟

 

 

تماشای بخشی از این قسمت (کلیک کنید)
 
شما میتونید بخشی از این قسمت رو در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/v/GMzO9
http://www.aparat.com/v/U3Gxy

http://www.aparat.com/v/T0Fyf
 

 

خرید لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *