کورنتیا: فراتر از یک هتل با زیرنویس فارسی

 

توضیحات : توماس کوک مدیر سابق هتل کلاریج و ستاره مجموعه موفق مستند (دنیای کلاریج)، اداره یک هتل جدید، مدرن و پنج ستاره لندن را به دست گرفته است.
هتل کورنتیا که فقط هفت سال قدمت دارد در چند قدمی میدان ترافالگار واقع شده. این هتل در رقابتی تنگاتنگ با خیلی دیگر از هتل‌های پنج ستاره لندن که افراد فوق ثروتمند را برای اقامتی مجلل در لندن به خود جلب می‌کنند، قرار دارد. با داشتن مهمان‌هایی که تا ده‌ها هزار پوند برای یک شب پرداخت می‌کنند، این وظیفه تام است تا اقامتی بی‌نقص برایشان فراهم کند. اما این استاد تیزبین هتلدار آلمانی چطور مطمئن می‌شود که هتل او آن هم در چنین فضای پر رقابتی در صدر بازی باقی بماند؟

 
نام مستند : کورنتیا: فراتر از یک هتل
نام انگلیسی : A Hotel for the Super Rich & Famous
تعداد : 2 قسمت
زبان : انگلیسی (با زیرنویس فارسی)
زمان هر قسمت : 58 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 360 – 693 مگابایت
فرمت : Mp4

 

خلاصه داستان هر قسمت (کلیک کنید)
 
قسمت 1 : جدیدترین چالش (توماس) راه اندازی پر دردسر ارایه یک چای عصرانه جدید است. شاید هر مهمانی توانایی پرداخت ۲۲.۰۰۰ پوند برای یک شب اقامت در پنت‌هاوس رویال را نداشته باشد، اما خیلی از ما دوست داریم که یک فنجان چای آن هم در چند قدمی لوستر (باکارا)ی شگفت انگیز هتل در سالن (کریستال مون) صرف کنیم. در طول بیش از ۲۵ جلسه با جزئیات ریز و دقیق، (توماس) تک تک موارد از بافت نان و محتوای ساندویچ ها گرفته، تا امتحان رنگ و مزه کیک‌های نفیس و معرفی سرویس جدید و سفارشی چینی و جام‌های (باکارا) که منظره زیبای لوستر را به سر میزها بیاورد، به همه دیکته می‌کند. آیا او قادر خواهد بود که تعداد فروش سرویس چای عصرانه را به دو برابر برساند و آیا حس کمال‌گرایی بی‌وقفه او جوابگوی تلاش هایشان خواهد بود؟ مهمان‌هایی همچون (کوبا گودینگ جونیور) و (ویل آی ام) به وسیله کارکنانی از ۵۴ ملیت مختلف پذیرایی می‌شوند. در میان کارکنان، مکس ۱۶ ساله، جوانترین کارمند هتل، که به طور روتین کت و شلوارهایی چندین هزار پوندی را از هرودز تحویل می‌گیرد و النا یک خدمه اتاق که زمانی خودش جز پولدارها بوده است، را می‌بینیم. ایوت سرپرست طبقه اول درباره اتاقهایش با افتخار صحبت می‌کند و آنها را “دخترهایم” صدا می‌کند.
 
قسمت 2 : منتظر مشتری بودن و اینکه آیا آنها از غذا و ھنر لذت می برند، کافی نیست. (توماس) برای شرکت در یک گردهمایی پنج ستاره با حضور ۶٠٠٠ شرکت کننده، به سفر سالانه اش به لاس وگاس میرود. او باید درصدها جلسھ چھارم دقیقه ای برای آژانس های مسافرتی مجلل آمریکایی هتلش را عرضه کند و با هتل های دیگر لندن و برند ھای جھانی رقابت کند. کاری که در دمای ۴٣ درجه (وگاس) بسیار طاقت فرساست. قیمت یکی از پنت هاوس های هتل شبی ٠٠٠.٢٢ پوند است. بعضی از مھمان ھا تصمیم میگیرند که چندین ماه در هتل اقامت داشته باشند و صورتحساب آن ها تا سه میلیون پوند هم میرسد. با چنین قیمتھایی در بازار پر رقابت این حرفھ، (توماس) یک لحظه هم آرامش ندارد. همیشه کارایی بیشتری ھست کہ باید برای مشتری های فوق ثروتمند انجام شود.
 
تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)
 
دریافت لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *