بیوگرافی مشاوران املاک این خانه چند (نیویورک)


فردریک اکلوند

او که متولد استکهلم در کشور سوئد است یکی از بزرگترین و با استعدادترین مشاورین املاک در نیویورک محسوب میشود. تحصیلاتش را در رشته اقتصاد به پایان رساند و با تاسیس یک شرکت اینترنتی و همچنین کار کردن در یک شرکت سرمایه گذاری بانکی در شعب استکهلم٬ لندن٬ سنگاپور٬ توکیو فعالیت کاری خود را شروع کرد. در سال ۲۰۱۳ فردریک به تنهایی در محله منهتن نیویورک ۲۸ ساختمان فروخت که این یک رکورد است. او موسس مشاورین املاک ‘اسکاندیناویا’ است که دارای ۵۰ کارمند و درآمد سالیانه تقریبی ۶۰۰ میلیون دلار است.
 

لویس اورتیز

او دوران کودکی خود را در پورتوریکو در کنار خانواده اش و برادر دوقلویش سپری کرد. در هفت سال گذشته لویس به عنوان مشاور املاک در نیویورک کار کرده و با نشان دادن توانایی و صداقتش در کار نه تنها به یک مشاور معروف و موفق تبدیل شده بلکه توانسته با شرکتهای بزرگ ساختمانی در نیویورک همکاری داشته باشد. اگر چه تحصیلات او در رشته کارگردانی و فیلم سازی بوده که به نظر بی ارتباط با مشاور املاک میاید اما با پیاده سازی برخی از اصول فیلم سازی در آژانس املاک خودش توانست تا روند کار خودش را از آژانس های دیگر متفاوت کند و موفقیت بیشتری کسب کند.
 


رایان سرهانت

برعکس دو مشاور دیگر در این قسمت٬ او اصلیتی آمریکایی دارد و دوران کودکی خود را در نزدیکی بوستون سپری کرد. پس از اینکه تحصیلات خود را در رشته ادبیات انگلیسی و تئاتر به پایان رساند مدتی را به کار در این رشته پرداخت. اما پس از مدتی وارد بازار کار در مشاورین املاک شد.

اگر چه پس از مدتی کوتاه او به یک مشاور توانا٬ موفق و خوشنام تبدیل شد اما کماکان فعالیت هنری خود را ادامه داد و در این ضمینه هم موفقیت هایی را کسب کرده.
 
 
سری کاملش رو از آدرس زیر (با زیرنویس فارسی) دانلود کنید

www.mndl.ir/?cat=27886

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *