خلاصه قسمت سواحل رویایی

سواحل قاره آمریکا : این برنامه سفری است از سرزمین‌های داغ مکزیک تا سواحل دیدنی کالیفرنیا و سواحل عجیب‌و‌غریب اکوآدور به عنوان منتخبی از بهترین سواحل آمریکا. در این برنامه به سواحل هاوایی هم سفر خواهیم کرد؛ جایی که در آن سگ‌ها می‌توانند موج‌سواری کنند… در ادامه به دیدن آثار تاریخی و سواحل خیره‌کننده‌ی «کانکون، کینتانارو» خواهیم رفت.

 

سواحل قاره آسیا : بیشتر مردم ممکن است درباره‌ی سواحل زیبا در «بالی»، «تایلند» یا «گوا» چیزهایی شنیده باشند اما سواحل «کن داو» در ویتنام یا «لامبوک» در اندونزی و «ردانگ» برای بیشتر مردم ناشناخته هستند. در این برنامه به بهترین ساحل‌های قاره‌ی کهن و شگفت‌انگیز آسیا سفر می‌کنیم. این سفر همراه خواهد بود باتماشای برخی فیلم‌های تاریخی نادر و کمیاب از این قاره برای آشنایی بیشتر با آن.

 

سواحل اروپا و اقیانوس هند : در این برنامه به بهترین سواحل اروپا در موناکو، ایتالیا و فرانسه سفر می‌کنیم؛ ساحل‌هایی که با سواحل «کرت»، «موریس» و سواحل یونان و ماسه‌های نرم‌اش تفاوت دارند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های خاص این ساحل‌ها، به تماشای فیلم‌های قدیمی از خانواده‌های سلطنتی در این سواحل داغ و شرجی می‌نشینیم.

 

اقیانوس آرام : رویایی‌ترین ساحل‌های جهان در جزایر اقیانوس آرام قرار گرفته‌اند، اما کدامیک از همه زیباتر هستند؟

بورابورا، پالائو و وانواتو، همه جزیره‌هایی هستند با دریاهای مناطق گرمسیری و ماسه‌های مرجانی. یک نگاه دقیق به این سواحل برای انتخاب مقصد بعدی مفید خواهد بود. در این برنامه هم مانند برنامه‌های قبل، از فیلم‌های قدیمی برای آشنایی با لباس‌ها، آداب و رسوم سنتی و ویژگی‌های خاص هر کدام از این ساحل‌ها استفاده خواهیم کرد.

 

نیوزلند و اقیانوس آرام :  بسیاری از سواحل زیبای جهان توسط مسافران آفریقا و جاهای دورتر کشف شده‌اند. «راروتونگا»، «کالدونیای جدید» و «هوکیانگا» سواحلی دارند که در هیچ جای دیگر مشابه آن‌ها پیدا نمی‌شوند. در ادامه‌ی این برنامه نیز مانند قسمت‌های پیش، برای آشنایی بیشتر با این سواحل از آرشیو فیلم‌های قدیمی استفاده خواهیم کرد.

 

سواحل استرالیا : در این برنامه به استرالیا، مرکز علاقه‌مندان به سواحل زیبا از سراسر جهان، سفر خواهیم کرد تا با محل‌های مخصوص موج‌سواری، بیابان‌های بکر و زیبایی‌های مناطق استوایی آشنا شویم. جزیره «هرن»، «Port Willunga» و

«Bay of Fires» برخی از طبیعی‌ترین و زیباترین ساحل‌های ماسه‌ای در جهان هستند. در این برنامه هم‌چنین تصاویر شگفت‌انگیزی از زیبایی‌های طبیعی و حیات وحش این مناطق استوایی را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *