خلاصه قسمت های سری دوم رییس نامحسوس

 
قسمت 1 : در این قسمت رییس شرکت Modell’s Sporting Goods به شکل نامحسوس وارد شرکت خود می‌شود. این یک شرکت تولید کننده تجهیزات ورزشی است که اکثر رشته‌های ورزشی را پوشش میدهد.
 

قسمت 2 : در این قسمت رون لینچ رییس شرکت Tilted Kilt به شکل نامحسوس به رستوران‌های خود سر می‌زند.

 
قسمت 3 : در این قسمت کت کول رییس شرکت Cinnabon که به عنوان شناخته شده‌ترین نام در زمینهٔ دارچین با بیش از ۷۷۰ نمایندگی تحت امتیازاست، به شکل نامحسوس وارد شرکت خود می‌شود.
 

قسمت 4 : در این قسمت رییس شرکت Diamond Resorts International برای دومین بار به طور نامحسوس مغول به کار در شرکت خودش میشه تا کارمند ها و روند کاریشون رو از نزدیک زیر نظر بگیره
 
قسمت 5 : استیو گرین بام، رییس و بنیانگزار شرکت PostNet است. شرکتی که به سرعت در زمینه‌های طراحی، چاپ، کپی و حمل و نقل در حال رشد است. او با لباس مبدل به ماموریت نامحسوس می‌رود، جایی که او یک ملوان نیروی دریایی سابق را می‌بند که به عنوان متخصص بسته بندی مشغول کار است و خودش را با زندگی غیر نظامی وفق داده است.

 
قسمت 6 : لورن ابنی رییس و مدیرعامل شرکت Mood Media است. این شرکت محصولات موسیقی، هنرهای تصویری و رسانه‌ای عرضه می‌کند تا در فروشگاه‌ها به منظور جلب مشتری استفاده شود. او در ماموریت نامحسوس خود، هنگامی که از یک نردبان بلند برای نصب یک وسیله بالا می‌رود، ترس از ارتفاع را تجربه می‌کند. او هم چنین تجربه‌هایی در زمینه کار با هویه و لحیم کاری به دست می‌آورد.
 

قسمت 7 : جیم راجرز رییس شرکت Kampgrounds of America در آمریکاست که دارای بزرگترین مکان‌های اردو و کمپ در جهان با ۴۸۶ محل در شمال آمریکاست. او در ماموریت نامحسوس خود هنگامی که مجبور است از محلی با استفاده از طناب عبور کند ترس را تجربه می‌کند. او سپس با یکی از اعضا که با یک مهمان سرسخت روبرو شده مواجه می‌شود و پس از آن یاد می‌گیرد که چطور با یک تراکتور کار کند
 

قسمت 8 : پل دامیکو رییس شرکت Moe’s Southwest Grill هنگامی که متوجه می‌شود یکی از مدیران رستوران با کارگران به خوبی برخورد نکرده بسیار ناراحت می‌شود. پس از آن او با یک شرکت پخش غذا کار می‌کند که می‌خواهد تجارت جدیدی برای شرکت رقم بزند
 
قسمت 9 : برای اولین بار در رییس نامحسوس، سارا بیتورف، رییس شرکت Boston Market تصمیم بسیار سختی برای محدود کردن تعداد کارماند‌هایش می‌گیرد. چون که او نظرات و انتقادات ناخوشایندی از مشتری‌ها دریافت کرده.

در کنار تجربه نامحسوس، او هم چنین یاد می‌گیرد که چگونه جوجه بو داده درست کند.

 
قسمت 10 : توبی بوست، رییس شرکت O’Neill یکی از بزرگ‌ترین و فعال‌ترین نام‌ها در زمینه سبک زندگی و پوشاک است. او به خاطر ذهنیت یکی از کارماند‌هایش به دردسر می‌افتد. هم چنین یک کارگر انبار او را تشویق می‌کند تا به او برای بازی پنالتی بپیوندد.

 
قسمت 11 : اندی ورت، رییس Alpine Meadows و Squaw Valley دو محل اسکی واقع در دریاچه Tahoeاست.

او سعی می‌کند علائم هشدار دهنده را در جاهای ناامن نصب کند.

جانی موزلی دارنده مدل طلای المپیک سپس به او برای حفظ هویت‌اش در شهر کوچک اسکی کمک می‌کند.

 
قسمت 12 : اندی ویدرهورن، مدیر عامل شرکت Fatburger دارندهٔ رستوران‌های زنجیره ایست که به خاطر همبرگرهای سفارشی خود مشهور است.

او متوجه می‌شود که کارکنان در یکی از شعبه‌ها با مشکل لیست حقوق مواجه هستند و هم چنین ابزار مناسبی در اختیار ندارند.

 

قسمت 13 : مدیر عامل شرکت Retro Fitness به شکل نامحسوس وارد شرکت خود می‌شود.

به کارکنان شرکت گفته شده او در یک مسابقه تلویزیونی شرکت کرده و سعی می‌کند با برنده شدن، پول کافی را برای راه اندازی باشگاه خود به دست بیاورد.

او این شرکت را با هدف استفاده افراد کم دارند بنیانگزاری کرده بود و پس از ان با اعطای حق نمایندگی به سرعت رشد کرد. به منظور گسترش بیشتر شرکت، او باید متوجه شود که مشکلات شرکت چیست.

او به شکل نامحسوس به شرکت رفته تا ببیند که آیا کارکنان هم با‌‌ همان شور و اشتیاق کار خود را انجام می‌دهند یا نه.

 
قسمت 14 : در این قسمت جان ویلسون، رییس و مدیرعامل شرکت Rollins شرکت مادر برای Orkin، بزرگ‌ترین ارائه دهنده خدمات کنترل و مبارزه با آفات در شمال امریکا، به تمیز کردن سوسک‌ها و زنبور‌ها می‌پردازد.

 

قسمت 15 : در این برنامه برخی از جذاب‌ترین و برجسته‌ترین کارکنان چهار فصل از برنامه رییس نامحسوس حضور پیدا می‌کنند.

این برنامه نشان می‌دهد که چگونه این برنامه زندگی و کار آن‌ها را دگرگون کرده است و نشان می‌دهد اکنون آن‌ها در چه وضعی هستند.

 

قسمت 16 : در این برنامه برخی از جذاب‌ترین و برجسته‌ترین مدیران چهار فصل از برنامه رییس نامحسوس حضور پیدا می‌کنند. این برنامه نشان می‌دهد که چگونه زندگی و کار آن‌ها تغییر کرده و نشان می‌دهد اکنون آن‌ها در چه وضعی هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *