مستند سفر به آتشفشان با زیرنویس فارسی

 

توضیحات : شاهد سفر استثنایی گروهی از دانشمندان و کوهنوردان شجاع به یکی از خطرناک‌ترین مناطق جهان، برای رمزگشایی از پیچیده‌ترین پرسش سیاره‌ی زمین باشید؛ پرسشی که کشف پاسخ آن می‌تواند جان میلیون‌ها نفر را از خطر مرگ نجات دهد.
کوهستان ویرونگا ناشناخته‌ترین و اسرارآمیزترین آتشفشان‌ جهان است. جنگ‌های طولانی و بروز فجایع طبیعی باعث شده که در طول سالیان دراز، دسترسی به این آتشفشان‌ها برای دانشمندان غیرممکن باشد. اما حالا گروهی از دانشمندان و کوهنوردان شجاع به یکی از خطرناک‌ترین مناطق جهان سفر کرده‌اند، تا درباره‌ی این آتشفشان‌ها تحقیق کنند.
آنها در این منطقه، سه روز را در دهانه‌ی آتشفشان، در حالی خواهند گذراند که با دمای هوای بیش از حد و همین‌طور گدازه‌های جوشان روبرو خواهند بود. آن‌ها با شجاعت این کار خطرناک را انجام می‌دهند تا شاید بتوانند به بزرگ‌ترین پرسش‌های زمین‌شناسی پاسخ گویند: آیا دانشمندان می‌توانند راهی پیدا کنند تا فوران آتشفشان را پیش‌بینی کنند؟

این گروه همچنین جوان‌ترین دریاچه گدازه‌ی زمین را نیز رصد خواهند کرد. برای رصد این دریاچه آنها باید با ابرهایی از گازهای سمی بر فراز منطقه‌ آتشفشانی روبرو شوند

 

نام مستند : سفر به آتشفشان
نام انگلیسی : Expedition Volcano
تعداد : 2 قسمت
زبان : راوی دوبله (مابقی زیرنویس فارسی)
زمان هر قسمت : 50 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 322 – 605 مگابایت
فرمت :MKV

 

تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)
 
بخشی از این مستند رو در آپارات مشاهده کنید
 
https://aparat.com/v/UBOgu

 
https://aparat.com/v/UMfeF
 

دریافت لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *