خلاصه قسمت های سری پنجم رییس نامحسوس

 
خلاصه قسمت ها به ترتیب اون چیزی که در صفحه خرید هست گذاشته شدن
 
Buffalo Wings & Rings : این هفته مدیرعامل و رییس شرکت «Buffalo Wings & Rings» به طور نامحسوس از کمپانی خودش بازدید می‌کند. نادر، رییس این شرکت در سال ۲۰۰۵ با پدرش ایده‌ی اصلی و شعبه‌ی این شرکت را خریداری کرد و توانست در مدت تنها ده سال، تعداد فروشگاه‌هایش را از چهار به ده برساند. نادر هنوز هم می‌خواهد با قدرت به گسترش کسب و کارش ادامه دهد و تا سال آینده شرکت را به مرحله‌ی جدیدی برساند. او تصمیم گرفته تا بیش از صد محل جدید افتتاح کند. برای همین هم لازم است به طور نامحسوس از خط مقدم شرکت بازدید کند تا مطمئن شود استانداردهای او همه جا رعایت می‌شود.

 
: NestlE© Toll House CafE© : مدیر عملیاتی شرکت «Nestle Tollhouse Café» به طور نامحسوس از شرکت بازدید می‌کند. او از زمان شروع مسئولیتش، به‌سرعت شعبه‌های زیادی تاسیس کرده. اما حالا می‌خواهد مطمئن شود که این گسترش و توسعه باعث پایین آمدن کیفیت محصولات و بدنامی شرکت نشده باشد. بنابراین مهم است که او به شکل نامحسوس به خط تولید برود تا مطمئن شود نام شرکت او همچنان نامی درخشان است و آنها با موفقیت به کار خود ادامه می‌دهند…
 

Shopper’s World : این هفته «Sam Dushey»، مدیرعامل «Shoppers World» به طور نامحسوس از شرکت بازدید می‌کند. از زمانی که او مسئولیت این کسب و کار خانوادگی را به عهده گرفته تعداد فروشگاه های آن را از ۸ به ۴۰ افزایش داده و به هیچ عنوان قصد ندارد این روند افزایشی را متوقف کند. حالا رئیس می‌خواهد مطمئن شود که همه فروشگاه‌ها مطابق استاداردهای بالای او کار می‌کنند تا بتواند با موفقیت به توسعه شرکت بپردازد.
 

: Muscle Maker Grill YESCO: این هفته در «رییس نامحسوس» با «Jeff Young» یکی از روسای شرکت «Yesco»- سازنده‌ی برخی از معروف‌ترین تابلوها در جهان- در حالی همراه می‌شویم که او می‌خواهد به طور نامحسوس از شرکت بازدید کند. این شرکت توسط پدربزرگ «جف» در سال ۱۹۲۰ تاسیس شده و پس از آن به پسر و بعد از آن به نوه‌هایش رسیده. از وقتی که «جف» و برادرهایش در سال ۱۹۸۸ مسئولیت این شرکت را به عهده گرفتند این شرکت با روندی یکنواخت در حال توسعه بوده. آنها در حال حاضر ۸۸ شعبه دارند و تصمیم دارند تا زمان جشن صد سالگی افتتاح شرکت، تعداد شعبه ها را به ۳۰۰ افزایش دهند. موفقیت آنها در توسعه‌ی شرکت تا حد زیادی بستگی به تکنولوژی ارائه شده توسط آنها به شعبه‌ها دارد و اگر این تکنولوژی از مسیر اصلی‌اش منحرف شود برنامه‌ی توسعه‌ی آن‌ها شکست می‌خورد. رییس برای آنکه واقعیت‌ها را با چشمان خودش ببیند باید به‌طور نامحسوس و با چهره‌ی مبدل از شرکت بازدید کند.
 
Gerber Group :این هفته «اسکات گربر» مدیرعامل «The Gerber Group» به طور نامحسوس از شرکت بازدید می‌کند. او پس از درگذشت پدرش و پس از بیرون رفتن برادرش از شرکت، مدیرعامل شرکت شده. این شرکت ۱۶ بار و رستوران دارد و در سراسر جهان استانداردهای غذایی تعریف می‌کند. این شرکت تصمیم دارد به زودی تعداد شعبه‌هایش را به ۱۷ برساند و برای همین هم رییس تصمیم گرفته به‌طور نامحسوس از شرکت بازدید کند تا مطمئن شود آنها همچنان اعتباری را که باعث موفقیت‌شان در کسب و کار شده، حفظ می‌کنند.
 
Marco’s Pizza : این هفته «Bryon Stephens» رییس و مدیرعامل «Marco’s pizza» به طور نامحسوس از شرکت بازدید می‌کند. این شرکت که یک پیتزافروشی زنجیره‌ای است، در سال ۱۹۷۸توسط «Pat Giammarco» تاسیس شد و در سال ۲۰۰۴ فروخته شد. پس از آن «Bryon» برای کمک به توسعه و گسترش این کسب و کار به اینجا آمد. او تا به حال توانسته تعداد شعبه‌های شرکت را افزایش دهد و برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای ۵ سال آینده دارد.
 
4Wheel Parts : این هفته «Greg Adler» مدیرعامل شرکت تجهیزات اتوموبیل «Wheel Parts» به طور نامحسوس از شرکت بازدید می‌کند. رییس پس از آنکه مسئولیت مدیریت شرکت را در سال ۲۰۰۵ از پدرش تحویل گرفت توانست به سرعت آن را گسترش دهد. این شرکت در سال ۲۰۰۸ از بحران اقتصادی ضربه خورد و رییس مجبور شد تصمیم‌های سختی بگیرد تا شرکت را از ورشکستگی نجات دهد. استراتژی کوچک‌سازی شرکت تاثیر مثبتی در حفظ شرکت داشته و حالا این شرکت به جای تلاش برای بقا، دوباره روند رشد خود را از سر گرفته است. رییس امیدوار است بتواند تا ۵ سال آینده شرکت را به یک کسب و کار میلیارد دلاری با بیش از ۱۰۰ فروشگاه تبدیل کند. رییس می‌خواهد به طور نامحسوس و با چهره‌ی مبدل از شرکت بازدید کند تا مطمئن شود آنها در همان حال که رشد می‌کنند، قادر هستند استانداردهای شرکت را در ارائه خدمات به مشتریان حفظ کنند.
 
Hamburger Mary’s: این هفته «اشلی» و «برندن رایت» روسای شرکت «Hamburger Mary’s» که دوقلوهای همسان هستند، به طور نامحسوس از شرکت بازدید می‌کنند. این شرکت که دارای رستوران‌های همبرگر فروشی با نمایش لباس زنانه است، در سال ۱۹۷۲ تاسیس شد و در سال ۲۰۰۶ برادران «رایت» مسئولیت آن را به عهده گرفتند. آنها طرح‌های بزرگی برای گسترش شرکت دارند و آرزویشان این است که در همه‌ی شهرهای بزرگ آمریکا شعبه داشته باشند. آنها باید در حالی که این کسب و کار را توسعه می‌دهند فرهنگ تنوع و پذیرش سلیقه‌های گوناگون را هم در شرکت پیاده کنند…
 
United Real Estate Group : این هفته «Dan Duffy» مدیرعامل شرکت معاملات ملکی «United Real Estate Group» به طور نامحسوس از شرکتش بازدید می‌کند. او در سال ۲۰۰۶ به این کمپانی ملحق شد و دانش او در زمینه‌ی تکنولوژی در سال‌های اخیر باعث پیشرفت شرکت شده. این شرکت با داشتن ۶۰۰ دفتر و ۶۰۰۰ کارمند، سالی ۲۰۰ میلیون دلار درآمد دارد. آن‌ها در بخش تکنولوژی پول زیادی هزینه کرده‌اند بنابراین باید مطمئن باشند که هرکدام از دپارتمان‌ها همه‌ی برنامه‌های لازم و طراحی‌شده را در اختیار دارند.
 
Wienerschnitzel :این هفته «Cindy Galardi» مدیر عامل شرکت «Wienerschnitzel» به طور نامحسوس از شرکتش بازدید می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۶۱ توسط «John Galardi» تاسیس شد و در طول این سال‌ها به یک امپراتوری ۲۵۰ میلیون دلاری تبدیل شد. «جان» و «سیندی» تا پیش از طلاق ۲۷ سال با هم زندگی کردند. پس از درگذشت «جان»، «سیندی» مدیرعامل شرکت شد. او حالا با علاقه و اشتیاق به کارش ادامه می‌دهد و به‌تازگی متوجه شده کارمندانش احساس می‌کنند ارتباط و گفت‌وگویی با شرکت ندارند برای همین تصمیم گرفته به‌طور نامحسوس به شرکتش سر بزند. او امیدوار است بتواند مشکلات کارکنانش را به طور دقیق متوجه شود تا آینده شرکت را تضمین کند.

 
 
Golden Krust Caribbean این هفته «Lowell Hawthorne» رییس و مدیرعامل شرکت شیرینی‌پزی و گریل کارائیبی «Golden Krust» با چهره‌ی مبدل از شرکتش بازدید می‌کند. اولین شعبه‌ی این شرکت در آمریکا در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد. این کسب و کار حالا در سال ۱۶/۵ میلیون دلار درآمد دارد و در ۹ ایالت بیش از ۱۲۰ فروشگاه دارد. رییس تصمیم دارد تا شرکت را گسترش دهد و تا سال ۲۰۲۰ در سراسر آمریکا شعبه داشته باشد.
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *